Iams Mature & Senior (od 7 rokov)

Odporúčané pre mačky od 7 rokov.

Všetci starneme a keď vaša mačka dosiahne vek okolo 7 rokov, jej potreby sa zmenia. V tomto období by ste mali zmeniť krmivo na Iams Mature & Senior.

Vaša mačka si mení životný štýl

Možno si všimnete, že viac spí a menej sa šplhá, či skáče. Vo všeobecnosti staršie mačky sa menej pohybujú, čo znamená, že často strácajú svalovú hmotu a silu. Ich srsť môže byť drsnejšia a sú náchylnejšie k chorobám.

Iams Mature & Senior obsahuje optimálne množstvo živočíšnych proteínov, aby zabezpečili svalovú hmotu a primerané množstvo tuku pre udržanie hmotnosti. Špeciálne tvarované granule sú vhodné pre staršie zuby, obsahujú optimálne množstvo kalórií, aby si vaša mačka udržala najlepší vzhľad.

Iams Mature & Senior ďalej obsahuje esenciálne výživné látky, vitamíny a minerály na podporu imunitného systému vašej mačky s každým kŕmením.

Iams Mature & Senior je vyvinuté na podporu zdravých a aktívnych kĺbov a na zabezpečenie zdravej telesnej kondície pre mačky staršie ako sedem rokov.

Vlastnosti

Nevyhnutné výživné látky na podporu zdravých kĺbov a chrupavky
Prírodná vláknina a FOS (fruktooligosacharidy) pre vyvážené trávenie a malý objem stolice bez výrazného zápachu
Vitamín E na podporu zdravého imunitného systému
Vysoko kvalitné proteíny z kuracieho, jahňacieho alebo rybacieho mäsa na zabezpečenie telesnej kondície a svalovej hmoty
Chrumkavé kúsky pre redukciu vzniku zubného kameňa, udržiavajú čisté zuby a zdravé ďasná
Optimálne vyváženie Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín pre zabezpečenie zdravej kože a lesklej srsti
Esenciálne výživné látky na podporu srdca a telesného zdravia
Špeciálne vyvinuté na zabezpečenie zdravého močového aparátu

Dávkovanie

hmotnosť mačky g/deň
2 kg 30-40 g
3 kg 40-60 g
4 kg 55-75 g
5 kg 70-95 g
6 kg 85-115 g
7 kg 95-135g

Zloženie

Sušené kuracie a morčacie mäso (39 %), kukurica, pšenica, živočíšny tuk, sušená dužina cukrovej repy (1,7 %), celé sušené vajce, kuracie vnútornosti, fruktooligosacharidy (0,69 %), pivné kvasnice, chlorid draselný, rybí olej (0,36 %), uhličitan vápenatý, soľ, glukozamín hydrochlorid.

IAMS suché krmivá

IAMS kapsičky